ОПИС
HALITA — ефективні засоби для свіжості дихання!
Опис:
- Засоби HALITA: зубна паста, ополіскувач, спрей, допомагають усунути неприємний запах, сповільнюючи процес утворення летких сполук сірки. Для досягнення позитивних результатів — свіжого подиху протягом 24 годин — рекомендується дотримуватися основних правил гігієни порожнини рота: чистити язик очищувачем HALITA, чистити зуби пастою HALITA, видаляти наліт між зубами спеціальними нитками та стрічками VITIS або міжзубними щіточками INTERPROX, полоскати рот і горло ополіскувачем HALITA, а також періодично користуватися спреєм HALITA.
Активні речовини: Хлорид цетилпіридину (0.05%), ксиліт (10%), лактат цинку.
Призначення та властивості:
- щоденний догляд за зубами та яснами
- активно бореться із зубним нальотом
- забезпечує відсутність неприємного запаху після вживання їжі (цибуля, часник) та напоїв (алкоголь), куріння чи прийому ліків тощо
- зберігає свіжість у ротовій порожнині протягом усього дня!
Висока ефективність зубної пасти HALITA забезпечується такими діючими речовинами:
- Хлорид цетилпіридину — характеризується бактерицидною, противірусною і протигрибковою активністю, підтримує нормальний стан порожнини рота, перешкоджає запаленню ясен і запобігає виникненню гінгівіту. Має ефективну дію проти зубного нальоту і токсинів, які виділяють патогенні бактерії, таким чином, запобігаючи появі гінгівіту. Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США відносить хлорид цетилпіридину до безпечних і ефективних протимікробних речовин для профілактики гінгівіту, що викликається зубним нальотом, при застосуванні в концентраціях від 0.05% до 0.1%.
- Лактат цинку має бактеріостатичний вплив, стримуючи розвиток бактерій, що продукують леткі сполуки сірки (ЛСС), а також зв’язує ЛСС з утворенням нерозчинних сполук, усуваючи неприємний запах з рота. Під впливом лактату цинку сповільнюється розвиток Streptococcus mutans.
- Ксиліт (Xylitol) – підвищує слиновиділення, запобігає підвищенню кислотності слини, збільшує відносну кількість розчинних полісахаридів та утворює комплекси з кальцієм, запобігаючи демінералізації емалі та прискорюючи її мінералізацію. Ксиліт також впливає безпосередньо на карієсогенну мікрофлору, зокрема на Streptococcus mutans, пригнічуючи її життєдіяльність. Бактерії Streptococcus mutans особливо швидко розмножуються у зубному нальоті, який утворюється переважно від багатої вуглеводами їжі. У процесі життєдіяльності вони виділяють кислоту, під впливом якої відбувається демінералізація (розм’якшення) емалі зуба. Ксиліт призупиняє ріст та розвиток бактерій Streptococcus mutans. Його протикаріозна дія проявляється також у тому, що карієсогенні бактерії не мають ферментів для розщеплення ксиліту та відповідно не продукують кислоти.
Комплектація:
|